Zpět

Lyžařský areál Nella

Menu
Adresa
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
517 63 Bartošovice v Orlických horách 106
GPS 50°9'44"N 16°33'2"E (xx km)
579 m nad mořem
swipe

Přímo pod hlavní sjezdovou tratí se nachází bufet a nové, prosklené, vytápěné posezení, odkud je překrásný výhled jak na všechny tratě tak na nástupiště. Jeho obrovskou předností je možnost být i při odpočinku či svačině stále ve středu dění a nasávat horskou atmosféru. Toto oceňují především rodiče, kteří se nemusí bát, že se jejich dítko někde zatoulá v době, kdy si oni vychutnávají horký svařák či jiné lahůdky z našeho bufetu. Po celou dobu jejich zaslouženého odpočinku mají totiž své děti na dohled a mohou si tak svoji horkou odměnu v klidu vychutnat. Mimo horkých a studených nápojů je možnost zakoupit též polévku, párky, sušenky, sladkosti a jiné pochutiny. Pro dospělé lyžaře je poté k dispozici i první pomoc v podobě rumu, fernetu a jiných destilátů. Dámy zajisté zahřeje horký punč a náladu pozvedne griotka či vaječný likér.


Kategorie bufet / rychlé občerstvení
Cena hlavního jídla 35 - 60 Kč
Kapacita míst 60
Točené pivo Prorok 11
Druh kuchyně česká, evropská
Jídla a nápoje cukrovinky, zákusky, palačinky / crêpes, polévky, točená Kofola, točená limonáda
Jazyky jídelního lístku český
Doplňkové služby bezplatné WiFi, WC
Jazyky personálu anglický, český, ruský
Akceptované způsoby platby EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově euro, hotově polské zloté, VISA, VISA Electron
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 30, zdarma
  • kapacita autobusy: 2, zdarma